MENU
Aula_close Layer 1
Mobil menu

Medlemmer af skolebestyrelsen

Mads Frost, Formand, (0. og 5. klasse) - mads@madsfrost.dk

Malte Eichberg, Næstformand, (2. klasse) - malte.epost@gmail.com

Lise-Lotte Larsen (5. klasse) - lise-lotte@larsen.dk

Louise Lecanda (3. og 4. klasse) - lole@advodan.dk

Trine Rys (2. og 6. klasse) - trine.rys@gmail.com

Helga Gam Thomas (o. og 3. klasse) - helga@helgathomas.dk

Asger Kjørnæs Aabel (0. klasse) - aabel@protonmail.com

Brian Nielsen, Suppleant, (1. og 4. klasse) - brian@yogavivo.dk

Anita Helle Jensen, Medarbejderrepræsentant SFO - 

Jakob Vinum Pedersen, Medarbejderrepræsentant Skole - jp4@ringsted.dk

Ann Sabroe, SFO leder - as7@ringsted.dk

Flemming Waldemar Johansen, Skoleleder - fj3@ringsted.dk